פרגולה מאלומיניום

מבצע לוהט שלא כדאי לפספס!!

פרגולות אלומיניום ב-599 ש"ח כולל מע"מ 

התקשרו עכשיו או השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם:

 

 

 

כאשר אתם עומדים להתקין פרגולה בחצר או במרפסת הבית, עולה השאלה, במה עדיף לבחור, האם בפרגולה מסורתית מעץ או אולי פרגולה מאלומיניום? מדובר בשאלה מאוד משמעותית היות וההבדלים ביניהם גדולים וחשוב לבדוק היטב את היתרונות מול החסרונות של שתי האופציות ורק כך לבחור.

פרגולה מאלומיניום – רק יתרונות!

לפרגולה מאלומיניום ישנם כמה וכמה יתרונות על פני הפרגולה מעץ. נמנה אותם אחת לאחת על מנת שתתרשמו מאותם יתרונות ותשכילו לבחור בבחירה הנכונה והחכמה.

  • קלות החומר – האלומיניום הינו חומר קל פי כמה וכמה מהעץ, עובדה זו הופכת את הפרגולה מאלומיניום לבטיחותית פי כמה כאשר אין כל חשש מקריסה בגלל הכובד.
  • קלות העיצוב – האלומיניום הינו חומר גמיש וניתן ליצור עמו דוגמאות מעניינות וחדישות. עובדה זו מניעה אנשים רבים לבחור דווקא בפרגולה מאלומיניום.
  • קלות התחזוקה – האלומיניום הינו חומר שלא צורך תחזוקה והוא עמיד בפני בלאי ובפני פגעי מזג האוויר. הרוחות והגשמים בחורף, השמש הקופחת בקיץ, כל אלו לא יצליחו לפגוע בפרגולה. הוא יוכל לשרוד שנים ארוכות ולשמור על המראה החדש והרענן שלו.

יתכן שאחת לכמה שנים תצטרכו לנקות אותה או לצבוע אך מעבר לכך לא תידרש כל תחזוקה.

  • מחיר זול – המחיר של הפרגולה מאלומיניום זולה באופן משמעותי ביחס לפרגולה מעץ ובכך הופכת את רכישת הפרגולה והתקנתה כמתאימה לכל כיס.

פרגולה מאלומיניום קונים ומתקינים אצל אמיר

חשוב לדעת, כאשר אתם עומדים בפני רכישת הפרגולה עליכם לפנות אל המומחים בתחום. ההתקנה אולי נראית לכם פשוטה למדי, אך דעו כי כאשר אתם מוותרים על ההתקנה המקצועית הפרגולה עלולה להתנתק ואף לפגוע בחיי אדם. אמיר יהיה זה שהכי יתאים למשימה. הוא יתכנן עבורכם את הפרגולה המתאימה ויתקין אותה באופן המקצועי והבטיחותי ביותר..

פרגולה מאלומיניום

 

 

קידום אורגני במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם