להצעה משתלמת השאר פרטים:

  פרגולות אלומיניום בדרום

  לאחרונה, אנו מגלים כמעט בכל חצר פרטית בדרום, ניצבת לה בגאון הפרגולה. אנשים רבים החליטו כי כדאי לנצל את חצרות הבתים וליצור בהם פינות חמד מוצלות בהן יוכלו לבלות ולנוח. הפרגולות מוסיפות הרבה יופי וחן לחצר וכמובן משמשות רבות את דיירי הבית.

  פרגולה מעץ או פרגולות אלומיניום בדרום?

  בעבר, כאשר אמרת פרגולה הייתה לכך משמעות אחת בלבד – פרגולה העשויה קורות עץ. כיום זה כבר ממש לא כך. הפרגולה מיוצרת בעיצובים שונים ומעניינים מאלומיניום!

  איך חדרה האלומיניום לתחום הפרגולות ומה גרם לה להיות פופולארית כל כך?

  יתרונות פרגולות אלומיניום בדרום

  פרגולות אלומיניום בדרום כבשו את השוק. כמעט כל פרגולה חדשה שתפגשו בדרום עשויה אלומיניום. למה נטשו תושבי הדרום את הפרגולה מעץ?

  לפרגולה מאלומיניום יתרונות רבים המייתרים אותה על פי הפרגולה המסורתית העשויה מעץ והם אלה שמניעים את תושבי הדרום לרכוש דווקא את הפרגולות מאלומיניום.

  1. בגלל המחיר – המחיר של הפרגולה מאלומיניום זול באופן משמעותי מהפרגולה העשויה עץ. כיום מהווה השיקול הכספי כשיקול מכריע אצל הרבה מאוד אנשים וכאן, כאשר מלבד המחיר קיימים עוד הרבה יתרונות כפי שנפרט בהמשך, ברור שהביקוש לרכישת פרגולות אלומיניום בדרום הינו גבוה מאוד.
  2. בגלל העיצובים המדליקים – האלומיניום הינו חומר גמיש ביחס לעץ ולכן מתאפשרים עיצובים רבים ומעניינים. אנשים יצירתיים ימצאו כר נרחב ופורה ליצירתיות שלהם.
  3. בגלל קלות ההרכבה – ההרכבה של הפרגולה מעץ הינה נוחה ופשוטה פי כמה וכמה מהרכבת הפרגולה מעץ.
  4. בגלל התחזוקה – פרגולה העשויה אלומיניום דורשת תחזוקה מינימלית ממש. היא שומרת על המראה החדש שלה לאורך זמן ואינה נפגעת ממזג האוויר הקיצוני בישראל.

  פרגולות בדרום קונים רק אצל אמיר פרגולות. אמיר מציע לכם פרגולות בעיצובים חדישים בשלל דוגמאות ובמחירים נוחים.

  פרגולות אלומיניום בדרום

  אמיר פרגולות

  עוד בנושא

  פרגולות חשמליות

  פרגולות מהוות כבר שנים רבות כפתרון הצללה איכותי ומרשים לגינה, לגג ולשטחים פתוחים אחרים. אבל, בשנים האחרונות, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, ניתן ליהנות מהיצע רחב במיוחד של פרגולות, אשר באות לידי ביטוי,...
  המשך קריאה

  פרגולה חשמלית אטומה למים

  כל מי שיש לו בשטח הבית חצר או גינה, מודע כמובן, לחשיבות הגבוהה של פתרון הצללה איכותי. פתרון הצללה שכזה, יכול לאפשר לו ליהנות מהגינה לאורך כל ימות השנה, מבלי שתנאי...
  המשך קריאה

  חלונות גליוטינה

  חלון גיליוטינה הוא אחד הדגמים החמים כיום בעולם החלונות. חלון מהסוג הזה נפתח או נסגר מעלה או מטה, באמצעות מנוע חשמלי Somfy המתופעל על ידי שלט. הוא עשוי מאלומיניום צבוע...
  המשך קריאה

  פרגולה חשמלית – כל מה שצריך לדעת

  פרגולה היא אלמנט בנייה נפוץ מאוד בנוף הישראלי, העירוני וגם הכפרי. היא מספקת כמה מטרות שונות, כולל תוספת אסטטית מהירה וזולה יחסית, הגנה מהשמש ומהגשם ועוד. אחד הסוגים המעניינים שלה,...
  המשך קריאה
  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט