שערים חשמליים לחניה

לאחרונה אנו רואים בהרבה מאוד בתים פרטיים וגם בבתים משותפים, שערים חשמליים, כאלה שאינם מאפשרים לכל אחד להיכנס לחניה. יש לכך מעלות רבות כאשר החניה היא אכן פרטית ושמורה לבעלי המקום ואין אפשרות של פלישת זרים. אך האם אכן השערים הללו הינם כלילי מעלות? ננסה לפרט את המעלות לצד החסרונות על מנת לבדוק האם אכן כדאי 'ללכת' על זה.

מה לא טוב באותם שערים חשמליים לחניה?

נתחיל דווקא בחסרונות על מנת שנוכל לסיים את המאמר בטעם טוב וגם בגלל שרוב החסרונות הינם שוליים ואנו מסוגלים להתגבר עליהם בקלות…

מחיר – המחיר של שער אלומיניום חשמלי אינו זול. ברור שכדי לקבל שער איכות ובטיחותי נאלץ לשלם על כך היטב. אך חשוב לדעת שהתמורה אותה אנו מקבלים מהשערים הללו הם לאין ערוך והם שווים כל מחיר.

בטיחות – בעבר , לא היו תקנים שחייבו את מתקיני השערים הללו ולכן היה שוק השערים פרוץ והם יוצרו באופן בלתי בטיחותי. זה גרם להרבה מאוד תקריות ואסונות אשר אלו גרמו למכון התקנים הישראלי לקבוע שורת תקנות המחייבת את מתקיני השערים. אלו אכן הועילו וכיום כמעט ולא נראה שער שאינו בטיחותי ורשימת התאונות ירדה לאפס.

למה כדאי להתקין שערים חשמליים לחניה?

כאשר אנו בוחרים להתקין שער חשמלי לחנייה אנחנו יכולים לישון רגוע ביודעינו שהרכב שלנו מוגן, אין גישה לחניה השמורה כי היא פרטית ושמורה רק לנו.

מלבד זאת, אף אחד לא יוכל לתפוס לנו את המקום הסגור והמקודד ורק אנו מכירים את הדרך לפתוח את שעריה עבורנו.

הסיבות הללו גרמו להרבה אנשים לתחום את החניה שלהם ולסגור עליה באמצעות שער חשמלי שיאפשר רק להם את הגישה למקום.

אצל אמיר פרגולות תוכלו למצוא את כל הפתרונות עבור שערים לחניה.

שערים חשמליים לחניה

קידום אורגני במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם