שערים מאלומיניום

שערים מאלומיניום ועוד יותר מכך – השערים החשמליים מאלומיניום מהווים אמצעי ביטחוני כמו גם אמצעי שמירה על הפרטיות מהראשונים במעלה. כאשר אנו מעוניינים לבטח את החנות או את העסק, את החניה או את הבית, נבחר בדרך כלל בשערים הללו.

שערים מאלומיניום – אמיר פרגולות

לשערים הללו יתרונות רבים אך גם חסרונות שיש לתת עליהם את הדעת. נתחיל בחסרונות כדי לסיים את המאמר בטעם טוב, וגם מהסיבה הפשוטה, שהחסרונות הם שוליים למדיי ועל רובם נוכל להתגבר בקלות.

שערים מאלומיניום – חסרונות

החיסרון הבולט והכואב ביותר זוהי התופעה של התקנת שערים מאלומיניום שאינם בטיחותיים. בתחילת שנות האלפיים קמו להן חברות רבות שהציעו מכירה והתקנה של שערים חשמליים, אלו לא היו בטיחותיים ואירעו בשל כך אסונות רבים. אצבעות נקטעו, אנשים התחשמלו ועוד. לאור זאת הוחלט במכון התקנים הישראלי לקבוע תקנים חדשים וברורים המחייבים במספר פרמטרים את מתקיני השערים הללו על מנת לקבל את האישור המתאים. התקנים הללו הצליחו למגר את התופעה והשערים של היום הינם בטיחותיים לגמרי.

חסרון נוסף ובלתי מבוטל – זוהי העלות הגבוהה של השערים הללו. אך כאן חשוב לציין, כי לאור היתרונות הרבים של השערים החשמליים מאלומיניום כפי שנפרט בהמשך, כדאי להשקיע בשערים הללו שיעשו לנו רק טוב! אין להתפתות לרכישת שערים זולים, המחיר עשוי לבוא על חשבון האיכות הגרועה של השערים וכמו בהרבה דברים אחרים, המחיר הזול עשוי לעלות ביוקר.

שערים מאלומיניום – יתרונות

  • בטיחות – השערים הללו מעניקים ביטחון מלא ורגע נפשי לבעלי העסק או הבית וכו'.
  • פרטיות – השערים שומרים על הפרטיות שלנו.
  • עיצוב מיוחד – השערים של היום משמשים כפריט עיצובי מרשים לכל דבר!

אצל אמיר פרגולות תוכלו להשיג את השערים מאלומיניום לכל מטרה! מהרו וצרו קשר, ותוכלו גם אתם לישון היטב בלילה!

שערים מאלומיניום

שערים מאלומיניום חשמליים

כאשר אורח מגיע לביתנו, עוד לפני כניסתו לבית הוא יכול לקבל מושג על פנים הבית, רק ממבט חטוף בקבלת הפנים מחוץ לבית. שער חשמלי מחוץ לבית כבר מזמן לא מיועד רק לשמירה על הבית, כיום התקנת שער אלומיניום חשמלי הינה הכרזה של בעל הבית – שערים בכניסה לבית הם קבלת הפנים של האורחים ומעידים גם על אופי המארח; שערים גרנדיוזים ומפוארים יעידו שבמקום זה מתקיימים מפגשים חברתיים רבים, ואילו שער מעוטר בצניעות יעיד שמדובר בבעל בית צנוע וביתי.

למה דווקא שער אלומיניום חשמלי

בעבר, שער אלומיניום חשמלי היה נחשב נחלתם של העמידים. כיום, רבים מבינים שכבר לא מדובר רק בפריבילגיה, אלא בפריט שלו מס' יתרונות חשובים:

  • ייחודיות – שערים הם קבלת הפנים, הדבר הראשון שאנו רואים בעת הגעתנו לבית, מוזיאון, בניין, ועוד. עיצוב של שער יעיד הרבה על בעל המקום.
  • פרטיות – אף אחד לא רוצה להרגיש שעוקבים אחריו כשהוא שותה את הקפה שלו בחצר, או יוצא לשחק עם הילדים. כל אחד זקוק לפרטיות, ושער הוא הפתרון לכך.
  • ביטחון – לא משנה באיזה בית אתם גרים, תרצו להרגיש בטוחים במרחב הפרטי היקר לכם. שער חשמלי הוא המגן הראשוני שלכם בפניי פריצות וחדירות בלתי רצויות למרחב הפרטי שלכם.

אמיר פרגולות – שומרים לכם על הבית

כאשר מדובר בביטחון אישי, חשוב מאוד לבחור בחברה שלא רק תדע להתאים את השער המושלם לאופי הבית, אלא שתהיה גם מקצועית ובעלת ניסיון בכל הקשור לשערים חשמליים. אנו בחברת אמיר פרגולות מאמינים באיכות ושירות מעל לכל! כשמדובר בביטחון שלכם, אנו יותר מנשמח לעמוד לרשותכם ולהתקין עבורכם את השער המושלם שיקבל אתכם בברכה בכל פעם שתחזרו הביתה. צרו קשר עוד היום!

שערים מאלומיניום מחירים מנצחים

קידום אורגני במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם