שערי אלומיניום

בעבר, כמעט ולא היה צורך בשערים, הבתים נשארו פתוחים תמיד, לא טרחו לנעול את הדלתות וכמובן שלא הוסיפו גדרות ושערים סביב הבתים. אך מה לעשות, עם השנים כאשר אנו נעדרים הרבה יותר מהבית והרחוב של פעם בו כולם הכירו את כולם וכולם סמכו זה על זה, שינה את פניו. הבניינים הפכו לרבי קומות ולמרובי דיירים עד שדיירי אותו הבניין לא תמיד מכירים זה את זה וכמובן שאי אפשר לסמוך על מהימנותו של אדם רק משום שהוא מתגורר בשכנות אתנו. כל התהפוכות הללו הפכו אותנו לחרדים לרכושנו ואף לחשדנים. לכן נמצא הרבה יותר שערים וגדרות סביב בתים פרטיים או חצרות ואפילו סביב מקום החניה לרכב.

שערי אלומיניום חשמליים

בשנים האחרונות נפוצו השערים החשמליים ואנו רואים אותם יותר ויותר בכל מקום ואתר. אנו רואים אותם בשערי הכניסה לבתי עסק, שערי הכניסה לחניות וגם בכניסה לבתים. למה הרחקנו לכת עד השערים החשמליים? מה לא היה לנו טוב עד כה עם השערים הרגילים?

  • בגלל הביטחון – שער חשמלי מהווה אמצעי ביטחון והגנה כך נמצא למשל את השערים הנגללים לבתי עסק למפעלים ולחנויות, אלה מקשים על הפריצה למקום. בנוסף, יש לנו את השערים לחניה, אשר אלו מקודדים בקוד שרק בעלי החניה יודעים אותה ועובדה זו מונעת שימוש של אנשים זרים בחניה.
  • בגלל השמירה על הפרטיות – השער מעניק את האינטימיות ואת הפרטיות למקום.
  • בגלל העיצוב הייחודי – שער חשמלי נשמע אולי כפריט מגושם וכבד, אך השערים של היום מיוצרים בעיצובים מדהימים ואומנותיים ואף מקשטים את המקום בו התקינו אותם.

אצל אמיר פרגולות תוכלו להתרשם מעבודות אלומיניום ברמה מקצועית ובלעדית. שערי אלומיניום בעיצוב מיוחד על פי דרישת הלקוח תוכלו למצוא אצל אמיר פרגולות.

שערי אלומיניום

שערי אלומיניום לחניה

אחד הדברים היקרים לנו ביותר, הוא הביטחון שלנו בבית שלנו. שער אלומיניום לחניה מתפקד כחומת מגן כנגד פריצות (חלילה), ומעניק לנו תחושת ביטחון לגבי אחד הנכסים החשובים לנו ביותר – הרכב שלנו, שהוא בהרבה מאוד מקרים החופש שלנו. כך שאם אחד מהם לא קיים, הביטחון והחופש שלנו עלולים להפגע.

שער אלומיניום לחניה – כל היתרונות!

יתרונות רבים מצויים בבחירת שער אלומיניום לחניה ורבים מבינים זאת. הפופולאריות של האלומיניום כחומר גלם גדלה יותר ויותר בשנים האחרונות, ויש לכך מספר סיבות:

  • מתכת זולה – האלומיניום לא רק עמיד מפני מגוון מפגעים אפשריים, אלא גם זול! ההגיון אומר שמחיר שווה איכות, אך במקרה זה מדובר במתכת זולה יחסית, שהיא גם עמידה מאוד.
  • מתכת קלה – האלומיניום הוא לא מתכת כבדה, והדבר מאפשר 'התעסקות' קלילה וגמישה יותר, ויד חופשית מצד המסגרים לשלל עיצובים אפשריים המותאמים למגוון לקוחות.
  • תגידו להתראות לקורוזיה – קורוזיה היא התהליך ההרסני המתרחש כשמתכת, מים וחמצן מתערבבים. הקורוזיה הורסת מתכות ומעוותת אותן, אך אינה משפיעה כלל על האלומיניום. עובדה זו הופכת את האלומיניום לחסכני יותר בטווח הקצר והארוך.
  • מתכת קלה להתקנה – בעלי מקצוע רבים יעדיפו לעבוד עם אלומיניום, מכיוון שהתקנתה קלה ואינה אורכת זמן רב.

המומחים בשערים מאלומיניום!

שערים נועדו להגן עלינו, אך לא רק. כיום, מעבר להגנה משמשים השערים למטרות דקורטיביות והם מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. אורחינו ובני משפחתנו ייתקלו בהם עוד לפני שהם פוסעים לתוך ביתנו, והם מעידים רבות על הבית ועל דייריו. אם אתם מרגישים שמשהו חסר לכם בעיצוב הבית, או שבדיוק רכשתם את רכב חלומותיכם ואתם רוצים לוודא שלאיש אין גישה אליו פרט אליכם – זה הזמן לפנות אל אמיר פרגולות ולהתקין את השער המתאים לכם ביותר!

שערי אלומיניום לחניה - אמיר פרגולות

קידום אורגני במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם