שער אלומיניום

שער אלומיניום לחניה או לבית, לעסק או למשרד, מהווה אמצעי ביטחון ראשון במעלה. כולנו רוצים לישון טוב בלילה ולהיות רגועים כי הרכוש שלנו מוגן מפני פריצות ואורחים בלתי רצויים. לכן נוכל למצוא בהרבה מקומות ואתרים את השערים החשמליים הללו שהופכים לפריט חובה כמעט בכל מקום.

שערים חשמליים – האם הם בטיחותיים?

בתחילת שנות האלפיים נפוצו השערים החשמליים מאלומיניום ומתקינים ויצרנים רבים הציעו את מרכולתם לכל דורש. לא היה כל פיקוח על העבודות שלהם והשערים הללו גרמו לאסונות רבים וכבדים. אנשים התחשמלו, ידיים נמחצו, אצבעות נקטעו ועוד כמה וכמה מקרים קשים שאירעו בשל השערים הללו.

כתוצאה משורת המקרים הללו, החליטו במכון התקנים הישראלי לקבוע נהלים מחמירים וברורים לשערים החשמליים הללו ורק יצרן העומד בכל אלו יוכל לקבל את האישור המתאים.

לדוגמא –עין אלקטרונית – המותקן בשער החשמלי ועוצר אותו מפני כל מכשול ומונע ממנו להפעיל לחץ כאשר עומד משהו או מישהו בדרכו. כמו כן נדרשת עמידות ומוגנות של השערים מפני מים, כל אלו הופכים את השערים לבטוחים לשימוש.

שערים חשמליים – כל המעלות

לאחר שהשערים הללו הפכו למושלמים בגלל התקנים המחייבים את היצרנים, אנו יכולים ליהנות מהשערים בראש שקט.

השערים תורמים לנו רבות, כפי שנפרט:

בטיחות מרבית – השערים מעניקים לנו ביטחון מפני גניבות או פריצות לבית או לעסק. כאשר מדובר בחניה, אף אחד לא יתפוס לנו את המקום השמור ומצפה רק לנו.

פרטיות – הגדרות והשערים מעניקים לנו פרטיות.

עיצוב יפה לכל מקום – בכל מקום בו נתקין את השערים נוכל לבחור בכזה המעוצב על פי טעמינו והוא ישמש כפריט עיצובי לכל דבר.

אצל אמיר פרגולות ניתן להזמין שערים בעיצוב אישי על פי דרישת הלקוח.

מהרו וצרו קשר ואמיר יספק לכם את המיטב שבמיטב!

שער אלומיניום

קידום אורגני במנוע חיפוש קידום אתרים אורגני

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם